Загальна інформація

В самому центрі міста Трускавець, посеред курортного парку та поряд з центральним бюветом мінеральних вод знаходиться санаторій «Кришталевий Палац».

Територія санаторію – це лісопаркова зона, площа якої становить 12 га.

На території санаторію знаходяться лікувальний корпус з плавальним басейном і тренажерним залом, 3 спальних корпуси, клуб, їдальня, адміністративний корпус, стоянка для автомашин, спортивні майданчики: для великого тенісу (з м’яким покриттям), баскетболу, волейболу. Лісопаркова зона облаштована доріжками та теренкурами для відпочинку. На території висаджено більше 80 видів дерев та кущів, 40 видів квітів, створено композиції із сріблястих ялинок і туї.

Санаторій «Кришталевий Палац» обирали для свого відпочинку та оздоровлення перші президенти сучасної незалежної України, а взагалі історія його діяльності бере початок в далеких радянських часах. Саме сюди в Трускавець на лікування та відпочинок полюбляли приїжджати перші особи СРСР и саме тут лікування в Трускавці вважалось найбільш престижним. Ця оздоровниця носить статус “президентської”, так-як відноситься до Державного Управління Справами, де і сьогодні відновлюють своє здоров’я та сили керівники і високопосадовці нашої держави.

Чому ми рекомендуємо обирати відпочинок та лікування в Трускавці саме в санаторії «Кришталевий Палац»:

  • безпосередня близькість до бювету мінеральних вод номер 1
  • вихід до курортного парку
  • велика зелена територія
  • сучасна лікувально – діагностична база з лікарями 12 різних профілів
  • майже всі наявні медичні процедури та аналізи входять у вартість путівки
  • комфортне розміщення у 175 номерах різних категорій