Лікування

Профіль лікування в санаторії «Кришталевий Палац»:

  • Лікування урологічної патології: хронічних запальних захворювань нирок, сечовивідних шляхів, хронічного пієлонефриту і циститу в період клініко-амбулаторної ремісії, залишкових явищ після гострого пієлонефриту, сечокам’яної хвороби, станів після операційно – інструментальних і апаратних вилучень каменів з нирок, а також з сечовивідних шляхів, вроджених аномалій нирок, хронічного простатиту, сечових діатезів.
  • Лікування органів травлення: хронічних гепатитів, залишкових явищ токсико-хімічних уражень печінки (неактивна фаза), станів після перенесеного гепатиту, ангіохоліти, жовчнокам’яної хвороби, дискінезії жовчних шляхів, дискінезії жовчного міхура, латентної форми хронічного панкреатиту, хронічних колітів та ентероколітів різної теології.
  • Лікування ендокринної системи: порушення в роботі обміну речовин, цукрового діабету ( що знаходиться в стані компенсації), конституційного ожиріння.
  • Лікування опорно-рухового апарату: остеохондрозів, деформуючого остеоартрозу, обмінно- дистрофічних захворювань хребта.
  • Лікування серцево- судинної системи: вегето-судинна дистонія, кардіоневрозі.
  • Лікування периферійної нервової системи: радикулоневритів, невралгії.

Для високопрофесійного медичного обслуговування пацієнтів працює 3 лабораторії (клінічна, біохімічна і бактеріологічна), діагностичні кабінети ультразвукової діагностики та рентгенологічний кабінет, лікувальні та діагностичні гастроентерологічний, гінекологічний, кишковий, урологічний і стоматологічний кабінети, кабінет озонотерапії та аромотерапії, соляна печера.

В нашому розпорядженні якісна фізіотерапія (велике фізіотерапевтичне відділення з трьома кабінетами і 17 апаратами для повного забезпечення різними видами магніто-, світло- і електролікування); бальнеотерапія (ванне відділення з хвойно-перлинними, вуглекислими і мінеральними ваннами, вихровими ножними ваннами, ваннами підводного масажу, гідротерапією з Шарко, циркулярним, шотландським, висхідним і гідро-лазерним душами), басейн на 25м, 2 спортзали для заняття ігровими видами спорту і гімнастичними вправами, тренажерний зал. В санаторії широко використовується озокеритне відділення, масажні кабінети, кабінет гідроколонотерапії, пресотерапії.